Chata Janov nad Nisou Rychtářka
Chata Rychtářka ubytování Janov nad Nisou Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Chata Rychtářka / Janov nad Nisou

Chata Rychtářka je jednou z největších roubených chalup v Jizerských horách postavená kolem roku 1750, leží v centru obce Janov nad Nisou, kde se nacházejí vyhlášená lyžařská střediska Bedřichov a Severák Hrabětice.

Janov nad Nisou Ubytování
Ubytování v soukromí tvoří tří až pěti lůžkové pokoje v podkroví Chaty Rychtářky s vlastním sociálním zařízením a wifi připojením zdarma.

Chata Rychtářka Janov nad Nisou služby
Na pokojích je dostupné wifi připojení k internetu. Samozřejmostí je úschova lyží, kol a vozidel na pozemku Rychtářky. V případě skupinové rezervace lze dohodnout obchodní slevu.

Chata Rychtářka Společenská místnost
Součástí Rychtářky je velká společenská místnost s výčepem, která je otevřena i večer pro možnost dalšího občerstvení a odpočinku. K vybavení společenské místnosti patří TV, DVD, data projektor, projekční plátno, WiFi připojení k internetu a společenské hry.

V případě zájmu o pobyt pro skupiny, lze společenskou místnost přízpůsobit ke konání školení a workshopů pro firmy, pořádání svatebních hostin, oslav narozenin nebo jiné akce. V průběhu roku jsou pořádány pravidelné akce včetně oslavy Silvestra a Nového roku.  

Ubytování penzion Chata Rychtářka Zahrada
K pobytu je možné využít zahradní prostory a terasu pro občerstvení, zahradní posezení, grilování a k pořádání soukromých akcí. Pro děti je na zahrádce během léta k dispozici dětský a sportovní koutek s trampolínou, venkovní nafukovací rodinný bazén Tampa a pískoviště pro nejmenší.

Dovolená Jizerské hory Chata Rychtářka Rekreace
Díky svému položení ve vyšší části Jizerských hor ve výšce 650 m nad mořem, Chata Rychtářka v Janově nad Nisou nabízí vhodné podmínky nejen pro zimní sporty, ale také širokou škálu možností letní turistiky. Chata Rychtářka je nově zrekonstruovaná a nabízí kompletní pobytové zázemí lyžařům, cyklistům, motocyklistům, rodinám s dětmi, školním zájezdům a firmám k pořádání školení. Naleznete zde domácí pohodu a klid rodinného penzionu.
Chata Janov nad Nisou Rychtářka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenChata Janov nad Nisou Rychtářka - K hotelu přísluší parkovištěChata Janov nad Nisou Rychtářka - disponuje restauracíChata Janov nad Nisou Rychtářka -  je k dispozici připojení na internetChata Janov nad Nisou Rychtářka -  je k dispozici letní terasaChata Janov nad Nisou Rychtářka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChata Janov nad Nisou Rychtářka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou